Bizi Biz Yapan Değerlerimizdir..!

Sürdürülebilir Yaşam = Sürdürülebilir Mimari

Zirve Konut Yapı; inşaa ettiği projeleri insan, çevre ve mimari unsurları gözeterek hayata geçirirken çalışanları ve çözüm ortakları ile birlikte sürdürülebilirlik anlayışıyla hareket ederek müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır.

Bölgesinin öncü markası olma hedefiyle hayata geçirdiği tüm projelerde işlevselliği ve kaliteli işçiliği inovasyon ile birleştiren, bu doğrultuda sektöre vizyon katan Zirve Konut Yapı, mimari tasarımlarında da her daim farklılığı hedeflemiştir.

Zirve Konut Yapı, imzasını attığı her projede modern mimari yaklaşımını benimsemiştir. Estetik dokunuşlarla ileri teknolojili lüks, konforlu ve kaliteli yapılar inşa ederek yatırımcılarına en iyi katma değerler sağlayan saygın bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Zirve Konut Yapı için bir proje, ihtiyaç aşamasından başlamakta, teslim süresinin sonrasında dahi devam etmektedir. Müşteri isteklerinin gerektirdiği dönüşüm için çalışanlarını, çözüm ortaklarını ve tedarikçilerini sürekli hazırlayan Zirve Konut Yapı, uygulamaya koyduğu tüm politikaları; bir zorunluluk değil bir gereklilik olarak kabul etmektedir.

Müşteri memnuniyetinin, çalışanların, tedarikçilerin ve çözüm ortaklarının kalitesine bağlı olduğuna inanan Zirve Konut Yapı, müşterilerini memnun etmek için her zaman en kaliteli tedarikçiler, en prestijli çözüm ortakları ve en donanımlı personel ile çalışmaktadır.

Ayrıntılara verdiği özen ve yüksek kaliteli çözümleri ile müşterilerine benzersiz olanaklar sunan Zirve Konut Yapı, sürdürülebilir yaşam için doğru projeler üretmeye devam edecektir.

Çevreye ve insancıl değerlere saygılı, görsellik ve kullanışlılık açısından en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden asla ödün vermeden, güçlü finansal alt yapısıyla, ürettiği projelerde kalıcı üstünlüğünü devam ettiren ve bu bağlamda marka bir kuruluş olarak, müşterilerinin ve çözüm ortaklarının memnuniyetini sağlamaktır.

Zirve Konut Yapı; gerçekleştirdiği bütün projelerde bulunduğu bölgeye değer katmayı, yüksek kalitede katma değerli üretim yapmayı, mükemmelleşme anlayışını esas alarak üstün nitelikli yapı anlayışını mimari estetikle birleştirmeyi ve sektörün önde gelen firmalarından biri olmayı misyon olarak belirlemiştir.

Gayrimenkul Geliştirme Danışmanlığı

Zirve Konut Yapı, üretiği projelerde edindiği bilgi, deneyim ve birikimlerini, gayrimenkul yatırım geliştirme danışmanlığı alanında da vermektedir. Arazi geliştirmeden proje uygulamanın yapılmasına, inşaat bütçesinden sürecinin takibine kadar tüm operasyonları yürüterek anahtar teslim hizmet sunmaktadır.

Mimari Konsept ve Proje Danışmanlığı

Var olan bir arsanız veya yapılmakta olan projeniz için mimari konseptin belirlenmesi, hedef kitle analizlerine göre projeye katma değer yaratılmasına kadar tüm süreçleri uzman kadromuz eşliğinde sunmaktayız.

Arsa Taahhüt Arsanıza Değer Katalım!

Bir arsanız var ve bir evin hayaliniz kuruyorsanız dert etmeyin. Zirve Konut Yapı, alternatif çözüm önerileri ve yöntemler ile projeler geliştirerek arazinize değer katmak için taliptir.

Mesajınız İletilmiştir
Üzgünüz ancak bir hata oluştu.